شیخ ما و سندروم خریت مزمن!

در خبرها آمده روزانه دو میلیون نفر مواد مخدر مصرف میکنند، البته در این آمار نیامده چند نفر شبانه ، هفتگی یا ماهانه مصرف میکنند ، اما این را میدانیم که قطع مصرف مواد باعث بروز مشکلات جسمی و روحی میشود که به آن گویند "سندروم قطع مواد"!

یادش بخیر قدیما (همین 40 پنجاه سال پیش) اگه کدخدا سهمیه آب کسی رو قطع نمیکرد ، یا اگه در "حریم سلطان" مشغول نبود که احیاناً مقطوع الابزار شود ، هیچ سندرومی باقی نمیموند،مگر اینکه دچار تحریم یا "سندروم قطع شب جمعه" بشه!

زندگی پیچیده شده ، امروز صبح اتفاقی افتاد که علاقه بی حد مریدان را به حضرت شیخ نشان داد ، از یک سو باعث شادی شد به دلیل محبت بی شائبه مریدان ، و از سویی باعث ناراحتی از بابت قطع موقت پرشین بلاگ یا "سندروم قطع کرامات شیخ"!

پیشرفت بشری آسایش را در زندگی جدید باعث شده ، ولی به همان نسبت آرامش و راحتی خیال را از مردمان گرفته است ، خیلیها در این یکی دو روز از قطع سرویس امن گوگل کسب و کار خود را از دست دادند و "دچار سندروم قطع گوگل"  شدند!

البته قطع آب و گاز و تلفن و برق و موبایل که جای خود دارد ، اما نمیدونم اصلاً دیگه این اینترنت چه بلایی بود به سر ما نازل شد! ، بیخود نیست این شیخ ما میگه آدم هر چی خرتر باشه راحت تره ، یعنی فقط دچار "سندروم خریت مزمن" و بس!

بیخ سندروم نوشت :: مریدان سندرومهای آینده را پیش بینی کنند ، هر کی سندروم سیاسی پیش بینی کنه .....خیلی خره !

بیخ مهم نوشت :: ساخت دوباره دیوار چین غیر ممکن است!

میگی نه ؟ مطلب زیر رو بخون  ::

مرحوم مایکل جکسون !

/ 11 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هالو هفت شنبه

سندروم قطع لولویی که ممه را خورد ! سندروم سوختگی مزمن اونجایی که میباس آب بریزی ! [قهقهه]

کورش شفیعی ایران نژاد

نوشتن ( از جمله نوشتن وبلاگ) در درجۀ اول نیاز به یک عدد سوژه داره! گاهی با خودم فکر میکنم اگه عمر این دولت تموم بشه و مدل پوتین-مدودف اتفاق نیفته، اونوقت سوژه از کجا پیدا کنیم واسه نوشتن؟ اونوقت حتماً با سندروم فقدان سوژه موجه میشیم!... در اونصورت تکلیف این واحد جدید سیستم متریک برای سرعت گند زدن(محمود بر ثانیه) چی میشه؟

فریبا

سندروم تعطیل شدن مخ مریدان و افتادن قلم از دستشان [متفکر]

بیک

میگویند در راستای حمایت از قطع گوگل مردم ورسک طومار جمع کرده اند چون پل ورسک در زمان رضا میر پنج ساخته شده ..آنرا منفجر کنند

ممنون میشم به منم سری بزنید

؟

سندرم نبود تورم سندرم نبود بیکاری ولی خوشبختانه اینها به این زودی ها عارض نخواهند شد نگران نباشید

هزاران گنج

دیروزم که با فیلتر شدن پرشین بلاگ حسابی شوکه شدیم[وحشتناک][وحشتناک][وحشتناک][کلافه]

فایدیم

من نگران سندرم قطع my computer هستم....البته خوشحالم که سندرم خریت مزمن را مدتهاست دارم و صد البته خوشحالترم که درمانی هم برای آن نیست.....[نیشخند]

خرنامه.

درودهرچيزي قطع بشه ميشه يه جوري ساخت بجز .....!!!! اشاا....هميشه پايدار باشيد

هنرمند

من اینجا بس دلم تنگ است و هر سازی که می بینم بد آهنگ است... بیا ره توشه برداریم قدم در راه بی برگشت بگذاریم ببینیم آسمان هر کجا آیا همین رنگ است...