قطع گوگل و اقدام قاطع شیخ ما!

این هالو هفت شنبه گوگول را فرستادیم آخرین اخبار راجع به قطع گوگل رو که در اینترنت منتشر شده به منظور آگاهی مریدان همیشه در صحنه جستجو کنه ، رفته این خبر رو از آفتاب نیوز مورخه جمعه 19 فروردین 90 برامون آورده ::

"علی عبدالله صالح" طی اظهاراتی اعلام کرد که در صورت عدم پایان یافتن فوری اعتراضات، رهبران معترضین توسط نیروهای امنیتی یمن بازداشت شده و به عنوان مجازات، آلت تناسلی آنان را قطع خواهند کرد زیرا به گفته وی "آنان همچنان به تحریک مردم برای ادامه اعتراض و به آشوب کشاندن یمن و بی‌ثبات کردن اوضاع داخلی این کشور ادامه می‌دهند."

بیخ پشتیبانی نوشت :: ما هم ضمن پشتیبانی از این عمل قاطع (قاطع هاااااا) ، به مریدان هشدار میدهیم مواظب اقلام صادراتی از یمن ، که اینروزها در بازار عرضه میشود باشند!

بیخ ضرب المثل نوشت :: اینترنت بدون گوگل مثل چیه ؟ ......مثل عرب بی دو....! .....مریدی از مریدان نوشته ، ما هم با مسئولیت محدود منتشر کردیم !

بیخ نوشت نهایی :: هر کی پیام سیاسی بفرسته ، میدیمش دست علی عبدالله  صالح ......گفته باشیم ! ....ناراحتی؟ برو این رو بخون !

http://bikhnevesht.persianblog.ir/post/44/

/ 11 نظر / 39 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دیگران

جدی این حرفو زده!؟

عادل

نمیدونم ماجرا چیه اما مثل اینکه پرشین بلاگ فیلتر شده و وبلاگهای ما هم فیلتر تر تر ... فقط وبلاگ بلاگفای من هنوز در دسترسه. اما دو تا وبلاگ پرشینم فیلتره؟!؟!؟! اگه این اشکال فنی نباشه و جدی هستش حتما باید کاری کنیم. الان با وی پی ان تونستم وبتون رو باز کنم

انگولک

سلام صبح علی الطلوع که طبق عادت مالوف!بر بیخ نوشت کلیک کردم کم مانده بود بیخ سوز !شویم.نمی دونم چرا فیل تر شده بود ولی شکر خدا بازشد. لقمان حکیم را گفتند اینترنت بی گوگل به چه ماند؟ گفت بابا تو رو خدا دست از سرم بردارید حالا من یه جایی یه چیزی گفتم دیگه هی حالا کنه نشید!

yek doost

ما تا حال فکر میکردیم اقدامات قاطع دولتهای مختلف همان اقدامات جدی وبلا فصل آنهاست اما اکنون دریافتیم که در پی اقدام قاطع دولتی جنس ذکور باید مواظب سلامت خویش باشند چرا که این قاطع آن قاطع نبید و خیلی خطر ناک بید حسن!!!!!!!!!!![قهقهه]

yek doost

حال که بهتر می اندیشم گمانم این است که مطابق ضرب المثل نوشت شما شاید از موقعی که اقدامات قاطع یمنیها باعث شده مردان چیزکی را از دست بدهند همین عضو آنهاست که در مسیر راه گوگل گیر کرده و مانع از رسیدنش به اینسو میشود

فریبا

سلام. امروز صیح وبلاگتون باز نمی شد نگران شدم. خدا روشکر که مشکل رفع شده

؟

ولی ما کم مانده بود از خوشحالی فیلی شدن شما ذوق مرگ شده وجوانمرگ شویم که جناب انگولک فرمودن عوضی اشتباه شده اخه یه جورهایی من عقده ای هستم چون همیشه وقیت پیش بینی ام درست از آب درمیاد بهم میگن سق سیاه گفیتم این دوستان شما سق سیاه از اب درامدند واینها که نشد ما ماندیم وسق کماکان سیاه مان

هزاران گنج

سلام شیخ عزیز منم یه چیزی تو همین مایه ها نوشتم تشریف بیاور[گل]

فایدیم راد

[چشمک][چشمک]

سید جمال طباطبایی ازاد

با سلام امدم برای عرض ادب و احترام عقب مانگی دوران بیماری را جبران نمودم و مطالب خوبتان را خواندم تا درودی بدرود یا علی